2018 vasario 19, Pirmadienis
ELEKTRONINIS DIENYNAS   DOKUMENTAI, PRAŠYMAI   PRIEŠMOKYKLINIS UGDYMAS   MOKYKLINĖS UNIFORMOS
tamo   PARKERIS   priesmokiklinukai   MOKINIAi

regmok

PAMOKŲ LAIKAS
PIRMADIENIAIS
(klasės valandėlė)

VALGIARAŠTIS

VALGIARASTIS

uz saugia lietuva rgb

Pedagogai

Cikanavičiūtė Monika   Spec. Pedagogas

Kadelskienė Algida   Lietuvių kalba (vaiko priežiūros atostogose)   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Lukoševičienė Sandra   Pradinis ugdymas (vaiko priežiūros atostogose)   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Milerytė Ingrida   Neformalusis ugdymas. Keramika, dailė   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Šarmavičius Egidijus   Informacinės-technologijos, matematika   Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
smm   vilnius logo     kuriame lietuvos ateiti     mtp   Tarptautine komi   olvejus    Gyvai

logo01 upc  Mokytojo TV 2as   emokykla logo

i43stc7484 b